• Start
  • Reklamy
  • O nas
  • Usługi
  • Kontakt
    • :
    • :


 


reklama

 

Ogłoszenia i reklamy

News

O nas

 

Telewizja Golub-Dobrzyń jest telewizją lokalną z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu.
Zgodnie z koncesją nr 549/2013 - TK wydaną przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji program ma charakter informacyjno publicystyczny i nadawany jest w sieci kablowej Vectra S.A. w Golubiu-Dobrzyniu i Kowalewie Pomorskim.

Materiały filmowe ukazujące się na antenie TV Golub-Dobrzyń po ich emisji można zobaczyć na naszym portalu internetowym www.tvgd.pl

Na nasz program składają się bieżące wiadomości społeczno-polityczne, kulturalne i sportowe dotyczące przede wszystkim miasta, gminy, powiatu i regionu.

W zestawieniach audycji znaleźć można także materiały pochodzące od nadawców zrzeszonych w Stowarzyszeniu Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne nadające program w sieciach kablowych VECTRA S.A. na terenie całego kraju.

Nasi widzowie mają do dyspozycji dwa lokalne kanały:

    w Golubiu-Dobrzyniu Program Lokalny kanał S3,
                                       Ogłoszenia i Reklamy Planszowe kanał K12,

    w Kowalewie Pomorskim Program Lokalny kanał K58,
                                              Ogłoszenia i Reklamy Planszowe kanał K8.
 
Użytkownicy dekoderów cyfrowych w sieci Vectra S.A. mogą oglądać Program Lokalny na kanale 140.

 
Nadajemy przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dostęp do naszych programów mają wszyscy abonenci sieci Vectra S.A.

Jeśli chcesz mieć lokalne wiadomości TV Golub-Dobrzyń w swoim telewizorze skontaktuj się z biurem obsługi klienta Vectra S.A. w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Żeromskiego 1.

Telewizja Golub-Dobrzyń jest największym nośnikiem reklamowo-informacyjnym w mieście Golub-Dobrzyń i Kowalewo Pomorskie, a dzięki portalowi www.tvgd.pl zwiększa liczbę telewidzów.
Wykorzystaj możliwości naszej telewizji - zamieść ogłoszenie lub reklamę i dotrzyj do swoich potencjalnych klientów w nowoczesny i prosty sposób.

e-mail: reklama@tvgd.pl


Firmom, instytucjom i organizacjom zainteresowanym swoją promocją lub reklamą oferujemy oprócz typowych spotów reklamowych i ogłoszeń inne rozwiązania jak np. wiadomości i programy promocyjne czy sponsoring programów cyklicznych ukazujących się na naszej antenie jak i w innych telewizjach sieci Vectra S.A na terenie całego kraju.

e-mail: reklama@tvgd.pl


Znalazłeś się w centrum wydarzeń lub masz ciekawą wiadomość, którą możemy wykorzystać w programie TV Golub-Dobrzyń ?Z A D Z W O Ń !!!

tel: 531- 448 - 154

ReklamaPARTNERZY

Licznik odwiedzin: 308709
Kopiowanie, przetwarzanie i publikowanie materiałów zawartych na tej stronie jest zabronione.
Copyright © 2014 Telewizja Golub-Dobrzyń.